Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 3374
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Marihuana w samochodzie

Niedziela, 13 lipca 2014, 6:25
Aktualizacja: 6:47
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Marihuana w samochodzie
Fot. red.
Policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali dwóch 28–latków podejrzanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w trakcie rutynowej kontroli w pojeździe, którym się poruszali obaj mężczyźni ujawnili marihuanę blisko 500 gram.

W minioną środę tuż po 16:00 policjanci z wałbrzyskiej „jedynki” w rejonie ulicy Wrocławskiej zatrzymali do kontroli samochód, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Siedzący w aucie na widok funkcjonariuszy mocno się zdenerwowali. Wzbudziło to podejrzenie policjantów, którzy od razu poddali kontroli cały pojazd.

Jak się okazało ujawnili w nim i zabezpieczyli susz roślinny, który należał do obu zatrzymanych. Po przebadaniu substancji stwierdzono, że jest to marihuana, z której można było uzyskać prawie 1000 porcji tego narkotyku. Mężczyźni to 28-letni mieszkańcy Wałbrzycha. Trafili do policyjnego aresztu. Dalsze czynności przeprowadzono z nimi zaraz na drugi dzień. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty posiadania dużej ilości środków odurzających.

Sąd zadecyduje o ich dalszym losie. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze sprawdzają skąd podejrzani nabyli narkotyki i w jakim celu.

www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group