Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3703
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nietrzeźwy woźnica wpadł w ręce policjantów

Wtorek, 13 lutego 2018, 7:42
Aktualizacja: 11:45
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nietrzeźwy woźnica wpadł w ręce policjantów
Fot. KMP Wałbrzych
Trzech kierujących pod wpływem alkoholu zatrzymali policjanci w poniedziałkowy poranek na terenie Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego. Funkcjonariusze prowadzili wczoraj działania w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.

W Wałbrzychu funkcjonariusze ruchu drogowego sprawdzali trzeźwość w kilku miejscach i przebadali łącznie 885 kierujących. Na ul. Świdnickiej około godziny 7.00 mundurowi zatrzymali 60-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który kierował samochodem Citroen w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało u mężczyzny 0,32 promila alkoholu we krwi. Około godziny 10.00 na ul. Orkana funkcjonariusze „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego kierującego samochodem Daf. W tym przypadku wynik badania to 1,23 promila alkoholu we krwi. Obaj kierujący utracili uprawnienia do kierowania pojazdami.

12 lutego trzeźwość sprawdzali także policjanci w Głuszycy. Funkcjonariusze około godziny 8:20 podczas jednej z kontroli ujawnili 42-letniego nietrzeźwego woźnicę, który kierował na ul. Bohaterów Getta w tej miejscowości zaprzęgiem konnym. Wykonane badanie wykazało u kierującego 0,80 promila alkoholu we krwi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group