Czytających: 5479

Wałbrzych / pl. Teatralny: Wpadka kadetów koszykarskiego Górnika

Czwartek, 28 stycznia 2010, 12:30
Aktualizacja: 12:37
Młodzi koszykarze Górnika Wałbrzych przegrali kilka dni temu we własnej hali z liderem rozgrywek Zastalem I Zielona Góra, aż 69:100. Była to trzecia porażka biało–niebieskich w tym sezonie.

Trzeciej porażki w rozgrywkach i drugiej z pierwszą ekipą zielonogórzan doznali w miniony weekend gracze Górnika Wałbrzych. Podopieczni Arkadiusza Chlebdy z kwarty na kwartę grali coraz słabiej. Po pierwszych 10 minutach na tablicy widniał wynik 16:21. Później było już tylko gorze. Na przerwę biało-niebiescy schodzili ze startą 20 punktów, a po trzeciej kwarcie przegrywali już 29 oczkami. Ostatnia odsłona była dość wyrównana, ale wysoka porażka 69:100 stała się faktem. Pomimo pogromu wałbrzyszanie utrzymali drugą pozycję w tabeli.

Górnik Wałbrzych - Zastal I Zielona Góra 69:100 (16:21, 12:27, 12:21, 29:31)
Górnik: Murzacz 21, Rostkowski 13, Pawlikowski 13, Pabisiak 10, Łozowicki 6, Hupało 4, Jaskólski 2