Czytających: 2878

Szczawno-Zdrój: Zadecydowała trzecia kwarta

Poniedziałek, 23 maja 2022, 8:32
Aktualizacja: 8:38
W koszykarskiej lidze kadetów MKS Basket Szczawno–Zdrój przegrał u siebie z Zastalem Zielona Góra 72–87.

Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana i obie drużyny postawiły na atak i po 10 minutach było 25-24. Druga ćwiartka to nadal gra kosz za kosz i w efekcie do przerwy było 40-42. O losach meczu zadecydowała trzecia kwarta, w której Zastal wyraźnie dominował i zbudował bardzo solidną przewagę. Po 30 minutach było 53-69. Ostatnie 10 minut już niewiele zmieniło w obrazie gry i ostatecznie goście wygrali różnicą 15 punktów.

MKS Basket Szczawno-Zdrój - Zastal Zielona Góra 72-87 (25-24, 15-18, 13-27, 19-18)

MKS: Kaczmarek 28, Kucyper 12, Jurkowski 11, Krasiński 10, Włochal 6, Karwik 3, Stokowiec 2, Klimek 0, Wojtanowski 0, Nogajczyk 0, Juszczyk 0.