Czwartek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3459
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Handlarka z Podgórza

Czwartek, 13 października 2022, 8:29
Aktualizacja: 9:11
Autor: red
Wałbrzych: Handlarka z Podgórza
Fot. KMP Wałbrzych
Spore ilości amfetaminy oraz mniejsze ilości metamfetaminy, a także morfinę, ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań na Podgórzu policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy. Łącznie z zabezpieczonych nielegalnych substancji można było wykonać blisko 400 porcji handlowych narkotyków.

Kobieta została zatrzymana w wyniku działań operacyjnych i noc spędziła w jednej z cel wałbrzyskiej komendy. 28-latka w swoim mieszkaniu przechowywała środki psychotropowe w postaci amfetaminy i metamfetaminy, z których można było przygotować blisko 400 porcji handlowych tych narkotyków. Miała także niewielkie ilości morfiny.

W trakcie prowadzonych czynności z podejrzaną policjanci ustalili, że w ostatnim czasie kobieta jedenastokrotnie udzieliła amfetaminę innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

28-latka stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz za handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

1
5%
Cieszy
2
10%
Hahaha
1
5%
Nudzi
3
15%
Smuci
1
5%
Złości
12
60%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group