Niedziela, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3109
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Jechał w stronę skupu

Czwartek, 30 marca 2023, 7:26
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Jechał w stronę skupu
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki szybkiej interwencji policjantów Posterunku Policji w Mieroszowie praktycznie na gorącym uczynku przestępstwa został zatrzymany 54–letni mężczyzna, który zdewastował drzwi w budynku po byłej szkole w Boguszowie–Gorcach, a następnie zebrane metalowe elementy po prostu ukradł.

Zgłoszenie o tym, że na terenie byłej szkoły przy ul. Kolejowej w Boguszowie-Gorcach znajduje się mężczyzna, który dewastuje metalowe drzwi policjanci mieroszowskiego posterunku zostali poinformowani we wtorek po godzinie 15:00. Kiedy przybyli na miejsce, mężczyzna miał już elementy metalowe w postaci blachy zapakowane na wózek, który ciągnął ulicą do góry kilkaset metrów od miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze zatrzymali więc 54-latka praktycznie na gorącym uczynku przestępstwa. Uszkodzone mienie wycenione zostało na kwotę 750 złotych. To co udało się zabrać podejrzanemu zostało przez mundurowych odzyskane. Boguszowianin przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

7
26%
Cieszy
10
37%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
8
30%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group