Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4492
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: „Kryminalni” zatrzymali sprawcę kradzieży kasetki z pieniędzmi z wałbrzyskiego hospicjum

Czwartek, 16 listopada 2017, 13:20
Aktualizacja: Piątek, 17 listopada 2017, 8:48
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: „Kryminalni” zatrzymali sprawcę kradzieży kasetki z pieniędzmi z wałbrzyskiego hospicjum
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali w środę sprawcę kradzieży kasetki z pieniędzmi z wałbrzyskiego hospicjum, do której doszło w lipcu tego roku. Mężczyzna podczas zatrzymania posiadał także narkotyki oraz pochodzący z innej kradzieży telefon.

Pomimo, iż od kradzieży minęło już parę miesięcy, wałbrzyscy policjanci cały czas pracowali nad sprawą. 15 listopada 2017 roku „kryminalni” dzięki realizacji informacji własnej wytypowali i zatrzymali w miejscu zamieszkania 30-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc, który 29 lipca wszedł do wałbrzyskiego hospicjum i z głównego korytarza budynku wyrwał przymocowaną do ściany kasetkę z pieniędzmi, w której było około 600 złotych.

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania sprawcy, funkcjonariusze ujawnili także narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy, a także telefon pochodzący z rozboju.

Podczas eksperymentu procesowego mężczyzna przyznał się do winy oraz wskazał sposób działania. 30-latek odpowie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group