Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 3067
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Region: Opiekunka systematycznie okradała pracodawców

Poniedziałek, 19 października 2015, 6:25
Aktualizacja: 7:07
Autor: opr.red.
Wałbrzych/Region: Opiekunka systematycznie okradała pracodawców
Fot. red.
Zarzut kradzieży przedstawili policjanci z Wałbrzycha kobiecie, która pracując jako opiekunka okradła swoich zleceniodawców. Jak się okazało robiła to systematycznie od paru miesięcy. Z domu zniknęła biżuteria wartości ponad 7 tys. zł. Funkcjonariusze sprawdzając okoliczne lombardy, odzyskali część skradzionych przedmiotów. Teraz o dalszym losie kobiety zadecyduje sąd.

Kilka dni temu do funkcjonariuszy z Komisariatu V Policji w Wałbrzychu zgłosiła się 43-letnia mieszkanka Szczawna Zdrój. Kobieta stwierdziła, że została okradziona, prawdopodobnie przez zatrudnioną dla rodziców, opiekunkę. Z domu zniknęły złota biżuteria w postaci pierścionków, bransolet oraz kolczyków wartości ponad 7 tys. zł.

Policjanci, którzy zajęli się tą sprawą, szybko ustalili, kim jest opiekunka oraz gdzie przebywa. Jak się okazało 51-letnia kobieta systematyczne od dłuższego czasu okradała swoich pracodawców, wynosząc znalezione w ich domu precjoza. Podczas przeszukania jej mieszkania znaleziono kwity z rożnych lombardów, gdzie sprzedawała skradzioną biżuterię.

Nieuczciwa opiekunka została już przesłuchana i usłyszała zarzuty. Za przestępstwo kradzieży odpowie przed sądem. Grozi jej kara nawet 5 lat więzienia.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group