Piątek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 2842
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Policjanci nie dali się skorumpować meblami

Środa, 13 kwietnia 2011, 6:34
Aktualizacja: 6:35
Autor: KO
Wałbrzych: Policjanci nie dali się skorumpować meblami
Fot. Karolina Osińska
Nietrzeźwy kierowca nie chciał mieć kłopotów i zaoferował zatrzymującemu go patrolowi tysiąc złotych i meble na wymiar. Teraz ma jeszcze większe kłopoty...

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu wałbrzyskiej komendy. Zastosowano wobec niego dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

Wszystko działo się w sobotę, 9 kwietnia, tuż po godz. 2.00 w nocy. - Wałbrzyscy policjanci wydziału prewencji komendy miejskiej zatrzymali do kontroli przy ulicy 11 Listopada samochód osobowy kierowany przez trzydziestosiedmioletniego mężczyznę - relacjonuje nadkomisarz Jerzy Rzymek z wałbrzyskiej komendy. - Jak się okazało kierowca był pod mocnym wpływem alkoholu. Alkomat wykazał, aż 2,34 promila tej substancji w jego organizmie.

Kierowca zaproponował funkcjonariuszom łapówkę: 1 tys. zł oraz w przyszłości nieodpłatne wykonanie mebli na wymiar. Policjanci oferty nie przyjęli, stolarz teraz odpowie nie tylko za jazdę na podwójnym gazie i za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej. - Może spędzić nawet osiem lat za więziennymi kratami - podkreśla nadkomisarz Rzymek.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group