Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4120
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Senior i nastolatka

Wtorek, 10 maja 2022, 8:27
Autor: red
Wałbrzych: Senior i nastolatka
Fot. KMP Wałbrzych
Senior odpowie za kradzież alkoholu z marketu na Piaskowej Górze, a nastolatka za przywłaszczenie znalezionych na terenie jednego z wałbrzyskich hoteli telefonów komórkowych.

W czwartkowy wieczór w ręce funkcjonariuszy kryminalnych pierwszego komisariatu w miejscu zamieszkania przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu wpadł 66-latek, który 27 kwietnia tego roku z jednego z marketów przy ul. Wrocławskiej ukradł kilka butelek z alkoholem, gdzie wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 900 złotych na szkodę placówki handlowej. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Teraz może spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.

W piątek przed godziną 17:00 natomiast dzielnicowi pierwszego komisariatu otrzymali zgłoszenie o utracie przez dwie pracownice jednego z wałbrzyskich hoteli telefonów komórkowych. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że to młoda kobieta wykorzystała ich nieuwagę. Kiedy pozostawiły one urządzenia bez nadzoru, 18-latka zabrała telefony ze sobą. Na miejscu policjanci potwierdzili, że celem wałbrzyszanki było przywłaszczenie znalezionego mienia. Mieszkanka naszego miasta zdążyła już nawet wymienić karty sim, a te dotychczasowe wyrzucić. 18-latka usłyszała zarzut i przyznała się do popełnionego przestępstwa, za które grozi jej kara roku pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

2
22%
Cieszy
3
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
1
11%
Złości
2
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group