Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu: Polub nas na Facebooku

Piątek, 22 kwietnia 2011, 15:19
Aktualizacja: Środa, 27 kwietnia 2011, 11:18
Autor: Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
powiat wałbrzyski: Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu: Polub nas na Facebooku
Fot. Facebook.com
Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu dołączyło do Facebooka. Publikuje tam nie tylko informacje dotyczące bieżącej działalności oraz zapowiedzi wydarzeń, ale także wiadomości, jakich nie znajdzie się na oficjalnej stronie internetowej starostwa. Stwarza też miejsce wymiany opinii mieszkańców powiatu.

Na najpopularniejszym serwisie społecznościowym Starostwo Powiatowe ma swoje oficjalne konto od zeszłego tygodnia. Na tablicy publikuje zarówno zapowiedzi wydarzeń, ale także uprzedza informacje, jakie pojawią się na oficjalnej stronie internetowej starostwa www.powiat.walbrzych.pl. Zamieszczane są również ciekawostki pokazujące Starostwo Powiatowe ,,od kuchni”. Wkrótce pojawi się też kalendarz imprez w Powiecie Wałbrzyskim.

- Zachęcamy, aby odnaleźć nas na Facebooku pod hasłem ,,Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu" i zadeklarować ,,Lubię to". Chcemy informować mieszkańców o naszej działalności i zachęcać do uczestnictwa w wydarzeniach, jakie będą miały miejsce na terenie powiatu. Mamy jednak nadzieję, że użytkownicy będą się dzielić z nami swoimi opiniami. Bardzo nam na tym zależy, ponieważ my jesteśmy dla mieszkańców, a ich sugestie mogą stanowić dla nas wskazówki do dalszej działalności - mówi Starosta Wałbrzyski Robert Ławski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group