Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2750
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Wałbrzyscy policjanci odzyskali skradzione telefony

Czwartek, 16 listopada 2017, 12:47
Aktualizacja: 12:50
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Wałbrzyscy policjanci odzyskali skradzione telefony
Fot. KMP Wałbrzych
Realizując informację własną wałbrzyscy policjanci odzyskali dwa skradzione telefony komórkowe. Każdy wartości kilkuset złotych. Oba urządzenia niebawem trafią do swoich właścicieli.

Do pierwszej kradzieży doszło blisko rok temu w sylwestrową noc przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu. Policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu dzięki informacji własnej we wtorek 14 listopada namierzyli i zatrzymali 34-letnią kobietę, mieszkankę Boguszowa-Gorc, która była w posiadaniu utraconego telefonu. Wartość skradzionego mienia oszacowana została na kwotę około 600 złotych.

W drugim przypadku małoletni wałbrzyszanin w wieku 13 lat wykorzystując nieuwagę swojego rówieśnika ukradł mu telefon komórkowy o wartości 650 złotych. Policjanci szybko namierzyli i 15 listopada zatrzymali sprawcę tego czynu na ul. Palisadowej w Wałbrzychu. Nieletni przyznał się do winy. Po wykonanych czynnościach został przekazany prawnemu opiekunowi.

W obu przypadkach policjanci odzyskali telefony komórkowe. 34-letniej kobiecie za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group