Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4829
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Zmiany w głuszyckim ZUMiK–u

Sobota, 16 lipca 2011, 9:43
Aktualizacja: 9:44
Autor: PAW
REGION, Głuszyca: Zmiany w głuszyckim ZUMiK–u
Teraz o gospodarce mieszkaniowej w gminie Głuszyca decydować będzie Katarzyna Karkułowska
Fot. PAW
Rada Nadzorcza Zakładu Usług Mieszkaniowych i Komunalnych w Głuszycy powołała Katarzynę Karkułowską na prezesa zarządu tej spółki gminnej.

Jak podaje strona internetowa Gminy Głuszyca, „zmiana ta ma na celu uporządkowanie i wzmocnienie kondycji ekonomicznej i organizacyjnej spółki, a przede wszystkim poprawę jakości usług świadczonych przez ZUMiK mieszkańcom Gminy Głuszyca.”

Katarzyna Karkułowska jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej, gdzie ponadto odbyła studia podyplomowe w zakresie gospodarki nieruchomościami zdobywając licencję zarządcy nieruchomości. Ukończyła również studia podyplomowe w Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Przez kilka miesięcy w 2007 roku pracowała w ZUMiK-u będąc inspektorem ds. technicznych. Ostatnio pracowała w Wałbrzyskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego zajmując się działem zarządzania nieruchomościami.

Zanim Katarzyna Karkułowksa objęła stery, przeprowadziła rozmowy z przewodniczącym Rady Nadzorczej ZUMiK Dariuszem Jagiełą i wiceburmistrzem Krzysztofem Kotowiczem, który nadzoruje działalność spółek gminnych.

Rada Nadzorcza, powołana przez walne zgromadzenie wspólników w czerwcu 2011 roku, negatywnie oceniła sprawozdanie z działalności dotychczasowego Zarządu firmy. Ta negatywna ocena wpłynęła bezpośrednio na odwołanie prezesa ZUMiK-u, którym był dotąd Piotr Rafał Popek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group