Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 3467
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeden dzień w gabinecie Starosty Wałbrzyskiego… sprzedany!

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 11 stycznia 2012, 14:12
Aktualizacja: 14:15
Autor: RED
Fot. Sven
Pani Beata z Małopolski stała się szczęśliwą nabywczynią jednego dnia urzędowania. Urzekło ją piękno Ziemi Wałbrzyskiej.

Licytacja na rzecz WOŚP za pośrednictwem serwisu allegro trwała dziewięć dni i wzięło w niej udział osiem osób. Ostatecznie za cenę blisko dziesięciokrotnie przewyższającą kwotę wywoławczą, możliwość ,,urzędowania” w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu kupiła mieszkanka z Małopolskiego.

– Spędzałam w okolicach Wałbrzycha czas między świętami a nowym rokiem. Nie ukrywam, że te tereny bardzo mi się podobają, więc kiedy zobaczyłam aukcję na allegro, zdecydowałam się licytować – wyjaśnia nabywczyni, która za jeden dzień w gabinecie Starosty zapłaciła ponad 400 zł. W tym roku pieniądze z aukcji WOŚP wesprą zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

- Cieszę się, że doceniane są walory turystyczno-krajobrazowe Ziemi Wałbrzyskiej przez osoby z Polski. Gwarantuję, że zwyciężczyni pokażemy najpiękniejsze miejsca w naszym powiecie – komentuje starosta wałbrzyski Robert Ławski

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group