Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4787
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Każdy może się po prostu dobrze bawić

Środa, 6 lipca 2011, 13:17
Aktualizacja: 13:18
Autor: PAW
REGION, Boguszów-Gorce: Każdy może się po prostu dobrze bawić
Fot. PAW
Miejska Biblioteka Publiczna–Centrum Kultury w Boguszowie–Gorcach po raz kolejny zaprosiła dzieci ze wszystkich filii bibliotecznych na Święto Latawca.

Latawce to pierwszy krok do oderwania się od ziemi i urzeczywistnienia największego marzenia człowieka o lataniu. Budując latawce wzmacniamy więzi rodzinne, integrujemy się z przyjaciółmi, lepiej poznajemy osoby nam bliskie. Budowa latawców jest także doskonałą okazją do wspólnej pracy ojca z synem, brata z siostrą czy grupy dzieci. Przygotowanie zajęć integracyjnych dla dzieci to doskonała okazja do tego, aby dobrze się bawiąc, poznać bardziej i wzmocnić swoje więzi z osobami, które widzimy na co dzień.

Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody dzieci bawiły się świetnie. Podczas konstruowania swoich latawców dzieciom towarzyszył uśmiech na twarzy, były pełne zapału i energii. W efekcie powstały przepiękne konstrukcje. Małe, duże, kolorowe, profesjonalne, amatorskie, jednym słowem najróżniejsze. Uczestnicy zabawy nie konkurowali ze sobą o to, kto ma większy, czy bardziej kolorowy latawiec. Zwycięzcą była każda osoba, która pojawiła się w boguszowskim Centrum Kultury, aby spędzić wakacje w sposób kolorowy. W przerwie spotkania na wszystkie dzieci czekała dodatkowa niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

Święto Latawca 2011 roku można zatem zaliczyć do udanych imprez. Było dużo śmiechu, radości, zdrowej rywalizacji oraz sympatycznego odniesienia osób biorących udział w imprezie. A już za tydzień na kolejnej imprezie plenerowej będziemy mogli podziwiać zbudowane, szybujące po niebie latawce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group