Czytających: 3008

Wałbrzych/Kraj: Słabo z Dzikami

Sobota, 3 września 2022, 10:23
Aktualizacja: 10:37
Na turnieju w Poznaniu koszykarze wałbrzyskiego Górnika przegrali z Dzikami Warszawa 57–70 i dziś zagrają o 3. miejsce.

Już po pierwszych 10 minutach Dziki wypracowały sobie kilka punktów przewagi, a nasza gra ofensywa nie stała na zbyt wysokim poziomie, o czym świadczy zaledwie 12 zdobytych punktów. W drugiej kwarcie nadal lepiej prezentowali się koszykarze z Warszawy, którzy po 20 minutach prowadzili 34-24. W ekipie trenera Marcina Radomskiego nadal szwankowała skuteczność. W trzeciej kwarcie skuteczność się nieco poprawiła, ale Dziki kontrolowały nadal mecz i po 30 minutach prowadziły 50-40. Ostatnia ćwiartka to niestety nadal przeciętna gra biało-niebieskich i w efekcie 13 punktowa porażka.

Górnik Wałbrzych - Dziki Warszawa 57-70 (12-17, 12-17, 16-16, 17-20)

Górnik: Niedźwiedzki 11, Kordalski 10 (6 zbiórek, 5 asyst), Durski 9, Majewski 6, Ratajczak 6, Walski 4, Stopierzyński 4, Marek 4 (10 zbiórek), Kruszczyński 3, Sobkowiak 0.