Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3563
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Starostwo odnowiło certyfikat

Poniedziałek, 4 lipca 2011, 11:44
Aktualizacja: 11:49
Autor: Red
Wałbrzych: Starostwo odnowiło certyfikat
Fot. użyczone
Dzięki dużemu zaangażowaniu Zarządu i wszystkich pracowników Starostwa audit odnowienia potwierdził znajomość i stosowanie w praktyce założeń systemu zarządzania jakością, przyczyniając się tym samym do sprawniejszego funkcjonowania Starostwa oraz lepszej współpracy poszczególnych komórek organizacyjnych.

W dniach 29.06-30.06 br. Starostwo Powiatowe wykazując swoje uznanie dla wykorzystywanych rozwiązań oraz zaangażowanie w rozwój organizacji poddało się auditowi odnowienia certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością.
Zdaniem auditora jednostki certyfikującej działania doskonalące konsekwentnie zmierzają do zwiększenia efektywności usług świadczonych na rzecz powiatu i jego mieszkańców, co czyni Starostwo organizacją przyjazną klientowi, działającą w sposób przejrzysty i przewidywalny w zakresie jakości pracy oraz świadczonych usług. Pozwala to na dostosowanie swoich działań do wymagań i oczekiwań mieszkańców wykraczając poza administracyjne czynności.

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego jak i wszyscy pracownicy chcą, by Starostwo było urzędem przyjaznym i otwartym na klienta, dlatego zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia naszych usług dla wszystkich mieszkańców powiatu – podkreśla Starosta Wałbrzyski, Robert Ławski.

Audit odnowienia przeprowadziła jednostka certyfikująca IMQ S.A, która jest największym we Włoszech i uznanym na świecie, niezależnym instytutem certyfikującym systemy zarządzania.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group