Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3625
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki Toyota Basket Liga

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 14 listopada 2015, 13:32
Autor: PAW
Szkolna Ligi Koszykówki 2015/2016 zaczęła zmagania.

I kolejka w kategorii Podstawówki:

PSP 21 – PSP BG 26:2

To pierwszy mecz pierwszej kolejki w kategorii podstawówek i od razu mistrz rozpoczął od pewnego zwycięstwa nad zawodnikami z Boguszowa. Czyli mecz bez niespodzianek, a często na inauguracji zdarzają się tak zwane „falstarty” sportowe. To miała być rozgrzewka dla drużyny z Podzamcza przed kolejnym meczem z wicemistrzem ligi z poprzedniego sezonu.

PSP BG – PSP 15 0:34

W meczu kolejnym boguszowianie jeszcze gorzej zaprezentowali się z drużyną trenera Jabłońskiego. Byli zrezygnowani i podłamani wcześniejszym meczem. Był to mecz do „jednej bramki”, gdzie zawodnicy z PSP BG nie zdobyli nawet punktu, a zawodnicy z PSP 15 byli już myślami przy kolejnym meczu.

PSP 15 – PSP 21 30:13

To starcie nosiło nazwę „starcie tytanów”, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie najlepsze drużyny poprzedniego sezonu. W sezonie zasadniczym najlepsza drużyną byli zawodnicy z PSP 15, ale w meczu finałowym górą była szkoła PSP 21. Zawodnicy z Piaskowej Góry chcieli udowodnić, że w finale porażka w poprzednim sezonie to wypadek przy pracy i od początku zdobyli prowadzenie którego nie oddali do końca. Bardzo dobrze bronili dostępu do kosza oraz szybkimi kontratakami zdobywali cenne punkty. Po porażce drużyna z Podzamcza na pewno nie załamała się i będą walczyć o zwycięstwo w rewanżowym meczu, tym samym PSP 15 zrewanżowało się za finał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group